O společnosti Green Ways s.r.o.

Společnost Green Ways, v překladu zelená cesta, nebo zelený směr, jak už název napovídá, je společnost, která se snaží přinášet naší civilizaci, od přírody značně odloučené, čisté přírodní produkty užitečné pro lidské zdraví a dodávající energii a vitalitu. Proto je Green ways jakýsi most mezi přírodou a civilizací.

Společnost byla založena v roce 2001 v České republice a postupně se stala největším evropským prodejcem zelených potravin. Přináší do moderních domácností zeleň, a to doslova. Produkty mají skutečně vesměs zelenou barvu. Green Ways nabízí zdraví z té nejčistší přírody, a jako další doplňující produkt spolupráci v reklamě a společenství pozitivních lidí. Není náhoda, že lidé žijící pro přírodu a zdravým životním stylem jsou optimističtí a pozitivní, a tak mohou toto nadšení šířit okolo sebe. Lidé z Green Ways také pořádají odborné konference a komunikují s odborníky z celého světa. Své prostředky mimo jiné investují do zdravotních studií souvisejících s přírodními produkty.

Při vývoji jejich produktů rozhodují dva zakladní parametry - nejčistší lokalita a nejšetrnější technologie zpracování. Díky tomu je samotné získání finálního produktu šetrné k přírodě. Výsledkem po všech stránkách poctivého přístupu jsou desítky tisíc spokojených zákazníků.

Nejprodávanějšími produkty jsou Zelený ječmen a Chlorella. Tyto i ostatní zelené potraviny jsou velmi kvalitní. Jsou napěchované čistými přírodními živinami, minerály, vitamíny, enzymy, antioxidanty, které harmonizují chod našeho organizmu. Čistí ho a vyživují, a tím mu pomáhají efektivně bojovat se zdravotními problémy, nad kterými v drtivé většině vítězí.

Každý člověk, ať už si to připouští nebo ne, je s přírodou úzce spjatý. Pokud nám současný životní styl příliš spojení s přírodou nedopřeje, jsou zelené potraviny rozhodně vhodným a velmi prospěšným řešením.