Informace o ječmeni

Cítíte se často unavení, slabí nebo skleslí? Hledáte něco, co vám pomůže zvýšit imunitu a dodat potřebnou energii? Právě v tomto období, kdy jsme náchylnější k virům a zánětům, je potřeba organismus očistit a povzbudit. S přicházejícím jarem, kde všechno začíná klíčit, je čas zajímat se o zelené potraviny. Ano, právě výběr elementů, které obsahují velké množství živin a energie ze země, vody, vzduchu a slunce, je ta správná volba v našem základním potravinovém řetězci. Jako nejvýživnější se v jednoduché, a přece komplexní formě obsahující vše potřebné prokázal ječmen.


Mladý ječmen je jednoduchá a přirozeně stravitelná potravina pro člověka. Harmonie biologicky aktivních přírodních látek – enzymů, chlorofylu, bílkovin, vitaminů i minerálů – dodá vašemu tělu výživovou hodnotu, která ovlivňuje činnosti buňky, a tím velkou mírou prospívá tělesné imunitě i celkovému zdraví.
Aby však bohatá nutriční potravina zachovala svoji původní hodnotu, je potřeba dbát na faktory ovlivňující kvalitu. A právě ječmen Green Ways se zaměřuje na pěstování, lokalitu a šetrné technologie při zpracování, které zajišťují zachování všech aktivních látek.


Jak tedy celý proces probíhá? Od sklizně až do vakuového zabalení prášku to trvá maximálně dvě hodiny. Ječmen Green Ways se pěstuje vysoko v horách v USA. Půda je zde velmi úrodná a bohatá na minerály, protože se zde v minulosti nacházela sladkovodní jezera. Když rostlina v rozpuku dosáhne asi výšky 20 cm, lístky ječmene se pokosí, myjí a lisují. Získaný extrakt se cca 2 minuty při teplotě 31 °C vysuší ve vakuových sušičkách. Toto šetrné zacházení nezničí účinné látky a vzniklý nepasterizovaný prášek si zachová svou vysokou enzymatickou aktivitu i nadále.


Výsledný produkt je bez konzervačních látek, připravený nastartovat váš metabolismus.